Działka na sprzedaż, Warszawa, Wesoła, Groszówka

Numer zlecenia BULA649
347 000 PLN   348 000 PLN   496 za m2
Powierzchnia:
700 m2
Przeznaczenie:
Leśna
Wymiary :
26,4x24,6

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Leśna
Miasto:
Warszawa
Lokalizacja:
Groszówka
Powierzchnia:
700 m2
Media:
Woda,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Żwir
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Do sprzedania atrakcyjna działka leśna. Lokalizacja Warszawa Wesoła Zielona.

Do sprzedania atrakcyjna działka leśna. Lokalizacja Warszawa Wesoła Zielona. Powierzchnia działki 700m2 (0.07 ha) w kształcie kwadratu ( ok. 26,4 x 26,5 m2 ). Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Przeznaczona pod zabudowę jednorodzinna z możliwością prowadzenia usług na parterze. Dojazd do działki drogą gruntową. W sąsiedztwie domy jednorodzinne oraz tereny leśne. Dobra lokalizacja, szybki i łatwy dojazd do centrum Warszawy – linie autobusowe miejskie i podmiejskie. Niedaleko jest szkoła, apteka, sklepy i punkty usługowe. Dookoła Mazowiecki Park Krajobrazowy ze ścieżkami spacerowymi i trasami rowerowymi. Media: prąd obok działki.

Kanalizacja w 2017 roku.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 358 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
9 894 PLN