Lokal na wynajem, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia BYBI556
4 300 PLN
Powierzchnia:
136.6 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2000

Opis

LOKAL USŁUGOWY W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI Z PARKINGIEM

Lokal usługowy z ogromnym potencjałem, ponieważ do lokalu prowadzą trzy niezależne wejścia. ma 3 m wysokości w świetle, jest bardzo dobrze doświetlony dużymi oknami. W lokalu do dyspozycji duże pomieszczenie ogólne, ale jest możliwość postawienia ścianek działowych z karton-gipsu w różnych konfiguracjach.
Ponadto znajdują się dwa niezależne WC, komunikacja oraz pomieszczenie socjalne.
Na całej powierzchni położony jest gres. W czynszu dostępne dodatkowe pomieszczenie o powierzchni ok. 15 m2 na strychu. Bardzo dobra lokalizacja wśród wielu lokali usługowych w parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego na największym osiedlu mieszkaniowym w Skierniewicach. Do dyspozycji wynajmującego jak i jego klientów parking przed budynkiem. Lokal może być wykorzystany jako bank, biura, sklep, apteka, salon kosmetyczny, sala fitness i inne.
Najemca może rozpocząć działalność bez zwłoki.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  4 300 PLN
 Powierzchnia:   136.6  m2
 Liczba pokoi:  4

Grażyna Gawinowska

Agent nieruchomości
Rating: 4.5 ?