Kamienica z garażami

Obiekt na sprzedaż, Lipnowski, Lipno gm, Lipno

Numer zlecenia BYCO746
230 000 PLN 2 277 za m2
Powierzchnia:
101.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Kamienica

Opis

Doskonała oferta dla inwestycji do działalności gospodarczej bądź wynajmu

Biuro Metrohouse prezentuje kamienicę w centrum Lipna. W podpiwniczonym budynku mieszczą się dwa mieszkania (parter i piętro) o powierzchniach 43,8 oraz 57,2 m2. Powierzchnia piwnicy to 40m2. Na wewnętrznym zielonym podwórzu są przyległości w postaci 2 garaży murowanych oraz komórki. Kamienica wymaga remontu co umożliwia jej adaptację do potrzeb klienta np. biura lub działalność usługowa biorąc pod uwagę doskonałą lokalizację. Położona jest przy jednej z głównych ulic umożliwia dobrą komunikację w każdym kierunku. W bliskiej odległości są sklepy, bank, lokale gastronomiczne i usługowe.

Doskonała okazja inwestycyjna!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 481 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Klaudia Wojciechowska
Ekspert kredytowy Credipass
Lipnowski, Lipno gm, Lipno
 Cena:  230 000 PLN
 Powierzchnia:   101.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Artur Porzeziński

Doradca ds. nieruchomości