Lokal na sprzedaż, Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy

Numer zlecenia BYGE050
840 710 PLN 6 500 za m2
Powierzchnia:
129.3 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2019

Opis

Lokale handlowo-usługowe w inwestycji zlokalizowanej na warszawskim Targówku.REZERWACJA

Aktualnie dostępny jest lokal U4 o metrażu 129 m2, nabywca ma możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług np. sklep, apteka, biuro, kancelaria itp. Miejsce postojowe dla lokalu U4 jest ogólnodostępne przed lokalem. Osiedle już oddane do użytku i zamieszkałe przez mieszkańców. Lokal o pow 129, m2 znajduje się na parterze, nowego apartamentowca, cena za 1 m2, bardzo atrakcyjna i konkurencyjna. Korzystać z usług lokalu będą zarówno mieszkańcy osiedla jak i osoby z zewnątrz. Do podanej ceny należy doliczyć 23% podatku VAT.

Osiedle Nowy Targówek to nowa inwestycja powstała w dzielnicy Targówek Mieszkaniowy. W okolicy mieszkańcy mają do dyspozycji dużo terenów zielonych. Atutem tego osiedla jest lokalizacja przystanku metra Targówek II którego stacja powstanie kilka minut spacerem od osiedla.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 488 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Libera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
22 197 PLN
Warszawa, Targówek, Targówek mieszkaniowy
 Cena:  840 710 PLN
 Powierzchnia:   129.3  m2
 Liczba pokoi:  1

Małgorzata Kokocińska

Agent nieruchomości