Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Wawer, Radość

Numer zlecenia BYHI434
2 999 000 PLN   3 500 000 PLN   1 764 za m2
Powierzchnia:
680.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Budynek mieszkalny

Opis

Przedstawiam ofertę idealną dla inwestora, na cele biurowe, usługowe lub mieszkalno - biurowe

Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce przy głównej ulicy na Wawrze, Od strony ulicy mieści się sklep o powierzchni 330m kw. ( 2 piętra, z możliwością rozbudowy oraz przybudówka na tyłach) i parking dla klientów.

Na tyłach działki znajduje się dom o powierzchni 350 m kw. Do dyspozycji jest 5 pokoi na dwóch piętrach oraz przybudówka ( docelowo miał być tam basen zamknięty)
Budynek jeśli ma być zamieszkany wymaga jedynie odświeżenia ścian i wyposażenia, do domu przylega ogród odgrodzony od części sklepowej.

Budynek idealnie się sprawdzi jako pomieszczenia biurowe, a przybudówka jako sala konferencyjnaNieruchomość sprawdzi się dla inwestora, pod siedzibę firmy ze sklepem lub lokalem usługowym.
Zachęcam do kontaktu


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 443 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Maria Mikiel
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
71 679 PLN
Warszawa, Wawer, Radość
 Cena:  2 999 000 PLN
 Powierzchnia:   680.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Patryk Matuszewski

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?