FOTOWOLTAIKA pow biurowe, magazyny do wynajęcia

Obiekt na wynajem, Katowice, Piotrowice

Numer zlecenia BYNA046
18 000 PLN
Powierzchnia:
599.0 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Biura magazyny wraz z lokalem mieszkalnym do wynajęcia od czerwca ! Katowice - Piotrowice !

Do wynajęcia nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym oraz wizualnym z instalacją fotowoltaiczną to największy atut tej nieruchomości!! Lokal o powierzchni 598m2 na działce o powierzchni 1255m2. Przeznaczenie idealne na biura, magazyny oraz część sprzedażową, posiada również salkę konferencyjną o powierzchni ok 40m2. Wszystkie media doprowadzone, rolety elektryczne, brama wjazdowa. Budynek posiada dwa wejścia główne, dlatego też istnieje możliwość łatwego podziału (2 x ok 300m2). Ogrzewanie piecem gazowym dwu funkcyjnym, rozprowadzone po całym obiekcie (na parterze podłogowe, w magazynach dmuchawy). W budynku znajduje się również lokal mieszkalny o pow ok 40m2.
800m do głównej drogi na Mikołów lub do centrum Katowic.
Parking przed budynkiem ogólnodostępny na ok 10 samochodów.
Budynek będzie gotowy do wynajęcia od czerwca ale już dziś możesz umówić się na prezentację !

Do wynajęcia lokal użytkowy z biurami, magazynami, częścią sprzedażową oraz lokalem mieszkalnym. Idealna nieruchomość pod usługi, placówkę medyczną, niedużą produkcję (np. agencja marketingowa). Lokal z bardzo dużym potencjałem. Instalacja fotowoltaiczna to największy atut tej nieruchomości !

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Katowice, Piotrowice, Piotrowice
 Cena:  18 000 PLN
 Powierzchnia:   599.0  m2
 Liczba zabudowań:  2

Sylwia Granatyr

Agent nieruchomości