Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia BYNA640
2 000 PLN
Powierzchnia:
80.5 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
1990

Opis

Lokal handlowo-usługowy na parterze z witryną przy ul. Kilińskiego

Lokal handlowo-usługowy na parterze w centrum miasta przy ul. Kilińskiego w Siedlcach.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego z witryną w centrum miasta, przy ul. Kilińskiego w Siedlcach. Lokal usytuowany na parterze składa się z przestronnej sali obsługi oraz zaplecza socjalnego, powierzchni biurowej oraz oddzielnego wejścia dostaw od zaplecza. Podana cena netto.

Lokal usytuowany w ciągu handlowym, w miejscu o bardzo dużym ruchu pieszych. Ogólnodostępne miejsca parkingowe. Duża, widoczna witryna. Wejście do lokalu bezpośrednio od ulicy.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego z witryną w centrum miasta, przy ul. Kilińskiego w Siedlcach. Lokal usytuowany na parterze składa się z przestronnej sali obsługi oraz zaplecza socjalnego, powierzchni biurowej oraz oddzielnego wejścia dostaw od zaplecza.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  2 000 PLN
 Powierzchnia:   80.5  m2
 Liczba pokoi:  6

Wioletta Wójcik

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?