Obiekt na sprzedaż, Elbląski, Pasłęk gm, Krasin

Numer zlecenia BYPI763
359 000 PLN 548 za m2
Powierzchnia:
654.9 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Obiekt wolnostojący na działce 0,82 ha - dla inwestora z pomysłem!

Budynek parterowy, z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony. Pierwotnie funkcjonował jako szkoła podstawowa, następnie adaptowany na potrzeby aresztu śledczego. Położony na działce w obrębie terenów zabudowy mieszkaniowej, mieszkaniowo-usługowej, zagrodowej.
Dojazd drogą publiczną. Częściowo wokół działki ogrodzenie betonowe. Działka uzbrojona: energia elektryczna, przyłącze do wodociągów, wewnętrzna kanalizacja do szamba.
Przygotowany jest projekt na pomieszczenia magazynowe na parterze oraz na lokale mieszkaniowe na poddaszu.
Inwestor może wykorzystać lokalizację obiektu, tj. bliskość (ok. 2 km) Pochylni Oleśnica na Kanale Elbląskim często odwiedzanej przez turystów oraz trasy S7. Sam Krasin znany jest z hodowli ślimaka.
Dokumentacja nieruchomości do wglądu, zapraszam do kontaktu.
Dodatkowo oferujemy:
Dobór najkorzystniejszego kredytu dopasowanego do Twoich potrzeb i Twojej sytuacji,
Dobór odpowiedniego ubezpieczenia majątkowego.

Czy wiesz, że ponad 30 % nieruchomości sprzedajemy bez ich ogłaszania?? Jeśli chcesz kupić nieruchomość „spod lady” zadzwoń.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 490 PLN / miesiąc
30 lat

Obecnie Gold Finance nie prowadzi obsługi kredytowej w tym oddziale. Szukasz kredytu? Napisz na: kredyty@metrohouse.pl. Pomożemy Ci w uzyskaniu finansowania zakupu!

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
10 193 PLN
Elbląski, Pasłęk gm, Krasin
 Cena:  359 000 PLN
 Powierzchnia:   654.9  m2
 Liczba pokoi:  2

Marta Daczkowska

Lider sprzedaży
Rating: 4.945 ?