Działka na sprzedaż, Przemyski, Dubiecko gm, Kosztowa

Numer zlecenia BYRI190
65 000 PLN 15 za m2
Powierzchnia:
4 400 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
80m x 46m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Kosztowa
Lokalizacja:
Kosztowa
Powierzchnia:
4 400 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Piękna działka położona w Krzywcza

Piękna działka położona w Kosztowa.
Działka o powierzchni 44 arów. Cicha i spokojna okolica na łonie natury. Bardzo dogodna lokalizacja, około 8 kilometrów do Dynowa, 10 km do Dubiecka i 40 km do Rzeszowa.
Kosztowa jest to miejscowość w której przez wiele lat mieszkała słynna aktorka Anna Seniuk. Wybrała to miejsce ze względu na otaczającą ja naturę która pozwala na bliski kontakt z przyrodą. Gmina Dubiecko jest bardzo rozwijającą się gminą w której organizowanych jest wiele imprez plenerowych. Jeśli szukasz miejsca gdzie chcesz wypocząć a zarazem być niedaleko miasta to miejsce jest właśnie dla Ciebie.Dodam że działka jest bardzo dobrą inwestycją przyszłościową gdyż w gm. Dubiecko zostały wykonane odwierty które wykazały występowanie solanek na terenie gminy. Będą prowadzone działania inwestycyjne w celu zbudowania uzdrowiska na terenie gminy co zdecydowanie zwiększy wartość nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
254 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Jolanta Piesiak
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
2 866 PLN
Przemyski, Dubiecko gm, Kosztowa
 Cena:  65 000 PLN
 Powierzchnia:   4 400  m2

Robert Ziółkowski

Agent nieruchomości