Działka na sprzedaż, Łaski, Łask gm, Łask

Numer zlecenia BYRY322
3 500 000 PLN 1 000 za m2
Powierzchnia:
3 500.0 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
85x40

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Łask
Lokalizacja:
Łask
Powierzchnia:
3 500.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Działka o powierzchni 3500 m² z możliwością dokupienia dodatkowych 1000m2, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową.

Działka o powierzchni 3500 m² z możliwością dokupienia dodatkowych 1000m2, objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem pod zabudowę usługową. Jest to nieruchomość niezabudowana o nieregularnym kształcie. Lokalizacja terenu jest bardzo atrakcyjna, z dogodnym dojazdem transportu kołowego z każdej strony.
Działka położona jest przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 14 oraz dróg dojazdowych do osiedli domków jednorodzinnych i bloków mieszkaniowych. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowana osiedla dla amerykańskich żołnierzy stacjonujących w pobliskiej bazie lotniczej. Nieruchomość znajduje się pomiędzy ulicami Jodłową, a Dębową, z wjazdami bezpośrednio z ulic.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
13 693 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Łukasz Sadowski
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
83 239 PLN