Działka na sprzedaż, Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska

Numer zlecenia BYWU595
4 800 000 PLN 346 za m2
Powierzchnia:
13 887 m2
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Wymiary :
100x139

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Przemysłowa
Miasto:
Wrocław
Lokalizacja:
Lipa Piotrowska
Powierzchnia:
13 887 m2
Media:
Woda,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Działka przemysłowa 1,3887 ha Lipa Piotrowska / Wrocław

Działka przemysłowa wielkości 1,3887 ha, położona w północno zachodniej części miasta - przeznaczona jest na teren aktywności gospodarczej oznaczony na rysunku planu symbolem 6AG, teren drogi dojazdowej oznaczony symbolem 5KDD oraz teren wód powierzchniowych oznaczony symbolem 2WS. Teren nieużytków Lipa Piotrowska pomiędzy Osobowicami i Widawą, który będzie stopniowo zagospodarowywany. Przeznaczony pod budownictwo przemysłowe. Graniczy z rzeką Mokrzycą. Dojazd ulicą Ostową - boczna Pełczyńskiej. W pobliżu kolejka Wrocław Osobowice, Wjazd na obwodnicę śródmiejską i autostradową A8 I S5 - doskonale skomunikowana okolica daje wiele możliwości wykorzystania terenu. Bliskość terenów zielonych: las Pilczycki, zbieg dolin Odry i Widawy.


Lipa Piotrowska, Widawa i Osobowice to zielona cześć Wrocławia, która dynamicznie się rozwija i rozbudowuje. Wielość inwestycji oraz zagospodarowanie przestrzenne wpływa na coraz wyższy poziom życia jego mieszkańców. Doskonała infrastruktura oraz liczne tereny zielone.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 287 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Credipass
Wrocław, Psie Pole, Lipa Piotrowska
 Cena:  4 800 000 PLN
 Powierzchnia:   13 887  m2

Izabela Żygadło

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?