Lokal na sprzedaż, Kielce

Numer zlecenia CABU574
559 000 PLN 13 116 za m2
Powierzchnia:
42.6 m2
Liczba pomieszczeń:
6
Piętro:
Parter/4
Struktura:
Gazobeton
Rok budowy:
2020
Stan:
Podwyższony

Opis

Gabinet w centrum miasta na parterze nowoczesnego budynku. Z wejściem od ulicy.

Na sprzedaż oferujemy Państwu nowoczesny, w pełni wyposażony gabinet stomatologiczny. W lokalu znajdują się dwa oddzielne gabinety, poczekalnia dla pacjentów, w pełni wyposażona we wszystkie sanitariaty łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz hall z wieszakami. Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum Kielc, wejście do budynku może odbywać się od ulicy Ściegiennego lub od zamykanego na kod i pilota podwórza.
Lokal wykończony został w wysokim standardzie. Aparatura oraz wyposażenie widoczne na zdjęciach są w cenie nieruchomości i pozostają na stanie lokalu. Bliskość innych placówek i punktów medycznych oraz usługowych, podnoszą atrakcyjność tej nieruchomości.
Więcej informacji otrzymacie Państwo kontaktując się z naszym biurem.
Zapraszamy do oglądania nieruchomości.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 598 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Magdalena Nowak-Skrzyniarz
Ekspert kredytowy Credipass
Kielce
 Cena:  559 000 PLN
 Powierzchnia:   42.6  m2
 Liczba pomieszczeń:  6

Anna Nurczyńska

Agent nieruchomości