Obiekt na wynajem, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka

Numer zlecenia CAFY678
7 000 PLN
Powierzchnia:
300.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni około 300 m kw. zlokalizowany w Ostrołęce.

Nieruchomość położona w dobrej lokalizacji przy ulicy Stacha Konwy 38, która jest główną trasą przelotową na Mazury. W pobliżu obiektu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe, m.in. McDonald's, Biedronka, stacja paliw Orlen, czy sklep spożywczy Prim.

W skład lokalu wchodzą: trzy sale typu open space w tym jedna z barem, dwie toalety, pomieszczenie socjalne, serwerownia oraz mieszkanie typu kawalerka. Możliwość adaptacji nieruchomości na własne potrzeby. Dodatkowo taras o powierzchni około 120 m kw. oraz parking przed lokalem - 650 m kw.

Ogrzewanie olejowe, woda i kanalizacja własna. Lokal w całości klimatyzowany, wentylacja mechaniczna - nawiew, wyciąg.

W nieruchomości wskazana działalność tj. sklep spożywczy, drogeryjno-chemiczny, meblowy, przychodnia medyczna, sklep ogrodniczy lub z częściami motoryzacyjnymi, hurtownia internetowa, gastronomia lub bar sportowy z zakładami bukmacherskimi.

Cena najmu: 7 000 zł, dodatkowo media według zużycia (prąd, ogrzewanie, woda). Kaucja jednomiesięczna.

W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu telefonicznego, podczas którego udzielę szczegółowych informacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka
 Cena:  7 000 PLN
 Powierzchnia:   300.0  m2
 Liczba zabudowań:  1

Mateusz Pełtak

Master lider
Rating: 5 ?