Działka na sprzedaż, Rzeszowski, Sokołów Małopolski gm, Trzeboś

Numer zlecenia CAKO030
215 000 PLN 23 za m2
Powierzchnia:
9 500 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
17-32 m x 520 m

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Trzeboś
Lokalizacja:
Trzeboś
Powierzchnia:
9 500 m2
Media:
Woda, Elektryczność,
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga gruntowa utwardzona
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Duża działka w cichym i ustronnym miejscu nad rzeczką w pobliżu pięknego wydrzańskiego lasu.

Działka jednorodzinno-siedliskowo-rolna o powierzchni 0,95 ha w Trzebosi w powiecie rzeszowskim. Wymiary działki to około 32 m szerokości w części budowlanej x 520 m długości. Samo siedlisko - grunty rolne zabudowane obejmuje powierzchnię około 0,12 ha. Na działce drewniany dom o powierzchni 53 m kw do rozbiórki lub generalnego remontu z przeznaczeniem na letnisko, ponadto stodoła o powierzchni 110 m kw . Prąd i woda ze studni na działce, wodociąg w odległości około 400 m.
Dojazd drogą gminną utwardzoną , w planach położenie asfaltu. Na działce pojedyncze stare dęby i graby , z tyłu rozciąga się kompleks leśny Nadleśnictwa Leżajsk. Dojazd do centrum Rzeszowa zajmuje około 30 minut. Idealna oferta dla ludzi pragnących uciec od miejskiego zgiełku.

Cichy , spokojny zakątek pod lasem w sąsiedztwie rzeki zasiedlonej przez bobry. Działka sąsiaduje z kompleksem leśnym dawnej Ordynacji Potockich ; w pobliskim lesie nadal rosną pomnikowe modrzewie zasadzone ręką dawnych Ordynatów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
1 470 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marcin Popek
Ekspert kredytowy Credipass
Rzeszowski, Sokołów Małopolski gm, Trzeboś
 Cena:  215 000 PLN
 Powierzchnia:   9 500  m2

Tomasz Szczęch

Doradca ds. nieruchomości