Przestronny lokal z obszerną witryną w centrum.

Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia CALE628
2 100 PLN
Powierzchnia:
70.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
1/3
Struktura:
Rok budowy:
2009
Stan:
Wysoki standard

Opis

Przestronny lokal w wysokim standardzie w ścisłym centrum miasta Siedlce.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu biurowo-usługowego, w ścisłym centru miasta, usytuowanego w nowoczesnym budynku na I piętrze. Lokal o powierzchni 70 m2 składa się z głównej sali (ok 50 m2) oraz wydzielonego mniejszego pomieszczenia (ok 20 m2). Atutem lokalu jest przeszklenie z trzech stron budynku, widoczne dla pieszych oraz kierowców - lokalizacja o dużym nasileniu ruchu pieszego oraz drogowego. Dzięki obszernemu przeszkleniu lokal jest doskonale doświetlony naturalnym światłem co sprawia wrażenie większej przestrzeni i czyni lokal jeszcze bardziej estetycznym. Doskonale sprawdzi się jako miejsce prowadzenia usług z branży urodowej lub medycznej (dostęp do wody w głównym pomieszczeniu) a także innych działalności usługowych. Do ceny wynajmu należy doliczyć ryczałtowy koszt mediów 500 zł oraz koszt zużycia energii elektrycznej wg wskazań licznika. Podana cena netto.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  2 100 PLN
 Powierzchnia:   70.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Alicja Ratyńska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?