Obiekt na sprzedaż, Słupski, Dębnica Kaszubska gm, Motarzyno

Numer zlecenia CAMO031
3 600 000 PLN 1 672 za m2
Powierzchnia:
2 152.9 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Dworek / pałac

Opis

Przepiękny zespół pałacowo-parkowy w Motarzynie: pomiędzy Słupskiem a Bytowem czeka na Nabywcę

Do sprzedania pałac w Motarzynie, położony w pobliżu Dębnicy Kaszubskiej, w odległości ok. 24 km od Bytowa i 29 km od Słupska ( tj. około pół godziny jazdy samochodem od tych miejscowości ).
Zespól pałacowo-parkowy powstał w XIX wieku. W roku 1910 pałac został przebudowany. Sam obiekt pałacowy ma powierzchnię użytkową 1 200,00 m2, na którą składają się piwnice, parter, piętro i poddasze. Obiekt posiada między innymi salę balową (180 m2), kilkanaście pomieszczeń mieszkalnych, dwa kryte tarasy i balkon. Znajduje się na terenie wspaniałego parku o powierzchni ok. 3,2 ha, w którym rosną m.in. czerwone buki, graby, olchy, jesiony.
Budowla posiada instalację wodno-kanalizacyjną, energetyczną oraz instalację centralnego ogrzewania ( kotłownia lokalna).
W sąsiedztwie pałacu usytuowany jest budynek tzw "kuźni" o powierzchni 60 m2.
Całość terenu ogrodzona, wjazd poprzez dwie kute bramy.

Serdecznie zapraszam do kontaktu - Ewa Chojnacka Gdynia Śródmieście.Szukamy poważnie zainteresowanych inwestorów, chcących zamieszkać w uroczym i nietuzinkowym miejscu lub osób które mają pomysł na biznes np. w formie pensjonatu, hotelu, spa.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 937 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Ewa Chojnacka
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
85 547 PLN
Słupski, Dębnica Kaszubska gm, Motarzyno
 Cena:  3 600 000 PLN
 Powierzchnia:   2 152.9  m2
 Liczba pokoi:  1

Ewa Chojnacka

Kierownik biura