Obiekt na sprzedaż, Warszawa, Mokotów, Służew

Numer zlecenia CAMU547
4 200 000 PLN 11 458 za m2
Powierzchnia:
366.6 m2
Liczba zabudowań:
5
Typ:
Restauracja

Opis

Doskonały zakup inwestycyjny z przeznaczeniem na restaurację, pensjonat lub inny obiekt użytkowy

Budynek położony jest w niezwykle atrakcyjnym miejscu na Mokotowie z bardzo dobra komunikacją z centrum. Stacja metra Wilanowska w pobliżu.
Aktualnie w budynku mieści się azjatycka restauracja oraz salon masażu.Lokal wyposażony jest w rozwinięte zaplecze kuchenne z przeznaczeniem restauracyjnym, usytuowane w części piwnicznej. Na parterze mieszczą się sale restauracyjne z wyjściem do ogródka. A na dwóch kolejnych piętrach sześć zamykanych pomieszczeń, każde z własną łazienką oraz dwie garderoby. W sumie, poza częścią gospodarczo- kuchenną, to aż 10 pomieszczeń o łącznej powierzchni ponad 250 m2.
Wszystko to sprawia, że jest to bardzo ciekawa propozycja dla inwestora na restaurację, pensjonat, obiekt biurowy, etc... Możliwości aranżacyjnych i pomysłów na wykorzystanie obiektu może być bardzo wiele.
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu celem prezentacji.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
17 426 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
99 392 PLN
Warszawa, Mokotów, Służew
 Cena:  4 200 000 PLN
 Powierzchnia:   366.6  m2
 Liczba pokoi:  5

Jacek Trojanowski

Broker nieruchomości
Rating: 3.5 ?