Lokal na wynajem, Olsztyn, Osiedle Pojezierze, Pojezierze

Numer zlecenia CAWY057
3 500 PLN
Powierzchnia:
81.0 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
1/2
Struktura:
Rok budowy:
1977
Stan:
Normalny

Opis

Duży lokal biurowy, który idealnie sprawdzi się jako siedziba firmy.

Przestrzeń lokalu podzielona jest na 4 pomieszczenia o charakterze biurowym i pomieszczenie socjalne. Pierwsze pomieszczenie, do którego wchodzi klient jest największe i może służyć jako recepcja, poczekalnia lub otwarta przestrzeń biurowa. Taki rozkład idealnie nadaje się na prowadzenie np. biura rachunkowego czy punktu obsługi klienta.

Głównym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja, w pobliżu znajduje się większość działających na terenie miasta przedsiębiorstw i firm. Niewątpliwie daje to niebywałą możliwością pozyskania klientów.

Przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking.
Lokal znajduje się na 1 piętrze. Jest gotowy do wynajęcia i nie wymaga nakładów finansowych.

BRAK DODATKOWYCH OPŁAT.

Cena to 35zł/m2 netto. Cena w ogłoszeniu jest ceną brutto.

Powierzchnia jest dla Ciebie za duża? Nie ma problemu ! W tej lokalizacji posiadam jeszcze inny lokal o mniejszym metrażu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Olsztyn, Osiedle Pojezierze, Pojezierze
 Cena:  3 500 PLN
 Powierzchnia:   81.0  m2
 Liczba pokoi:  5

Monika Gwiazda

Doradca ds. nieruchomości
Rating: 4.5 ?