Obiekt na sprzedaż, Gdański, Pruszcz Gdański gm, Jagatowo

Numer zlecenia CECO306
2 100 000 PLN 4 878 za m2
Powierzchnia:
430.5 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

Magazyn, warsztat, biuro, produkcja, siedziba firmy – budynki i działka na sprzedaż lub wynajem.

Nieruchomość (działka i 2 budynki) znajduje w pobliżu obwodnicy Gdańska, niedaleko jest przystanek autobusowy. Dogodność dojazdu, a zarazem duża przestrzeń – to główne atuty tego miejsca. Wyjątkowości lokalizacji nadaje bezpośrednie sąsiedztwo lasu, w pobliżu znajdują się gospodarstwa agroturystyczne i zabudowa jednorodzinna. Na dużej działce (4322 m²) znajdują się wyremontowane i ocieplone w 2012 r. budynki z instalacją grzewczą (ogrzewanie olejowe) i zainstalowanym systemem alarmowym, przeznaczone do prowadzenia działalności gospodarczej.
Główny budynek o powierzchni 129,5 m² składa się z 5 pokoi, kuchni i łazienki. Budynek ma też piętro o tej samej powierzchni, ale do wykończenia. Drugi budynek o powierzchni 301 m² składa się z 6 pomieszczeń z możliwością dowolnego ich podzielenia, łazienki, zaplecza socjalnego, część budynku jest podpiwniczona, jest też strych. podłączone media: woda, prąd (siła, przełącznik sieć-agregat), kanalizacja, w projekcie linia światłowodowa.


Działka ze względu na swoją lokalizację ma ogromny potencjał i stwarza możliwości zarówno na prowadzenie różnorodnej działalności gospodarczej (z wykorzystaniem istniejącej zabudowy), jak i dla dewelopera (dla działki obowiązuje plan zabudowy do 15m wysokości, również budynki wielorodzinne).


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
9 751 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Izabella Grabska
Ekspert kredytowy Credipass
Gdański, Pruszcz Gdański gm, Jagatowo
 Cena:  2 100 000 PLN
 Powierzchnia:   430.5  m2
 Liczba pokoi:  2

Beata Nowak

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?