Lokal na wynajem, Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce

Numer zlecenia CEFO826
2 000 PLN
Powierzchnia:
80.0 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
1/3
Struktura:
Rok budowy:
1998
Stan:
Normalny

Opis

Lokal 80 m2 obok Galerii Siedleckiej, idealny pod salon fryzjerski.

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu lokalu typu open space w samym centrum miasta, naprzeciwko Galerii Siedlce. Lokal o powierzchni 80 m2 usytuowany jest na pierwszym piętrze wolnostojącego budynku, składa się z dużego, otwartego pomieszczenia głównego, mniejszego pomieszczenia z kabiną prysznicową oraz niewielkiego pomieszczenia socjalnego. Wejście na klatkę schodową znajduje się od frontu budynku czyli ul. Wojskowej. Istnieje możliwość powiększenia wynajmowanej powierzchni, ponieważ oferowany lokal stanowi połowę piętra i ma wspólne wejście z innym lokalem oferowanym do wynajmu o powierzchni 80 m2.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Siedlce pow, Siedlce gm, Siedlce
 Cena:  2 000 PLN
 Powierzchnia:   80.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Alicja Ratyńska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?