Lokal na sprzedaż, Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice

Numer zlecenia CEFY850
199 000 PLN   250 000 PLN   3 925 za m2
Powierzchnia:
50.7 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/3
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
1999
Stan:
Normalny

Opis

Położenie lokalu w ciągu handlowym i w kompleksie biurowym ulicy Jagiellońskiej jest poważną zaletą.

Lokal handlowo-usługowy w centrum Skierniewic - 200 m od ratusza i rynku oraz 50 m od starostwa powiatowego. Położenie lokalu w ciągu handlowym i w kompleksie biurowym ulicy Jagiellońskiej jest poważną zaletą. Wysokość pomieszczenia pozwoliła na wybudowanie antresoli powiększającej powierzchnię. Duża witryna daje wiele możliwości reklamowania prowadzonej działalności. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz duży ogólny parking będzie przyciągał potencjalnych klientów. Kilkaset metrów od budynku przebiega DK 70, 11 kilometrów autostrada A 2, a 22 kilometry trasa S 8 - zapewniające doskonałą komunikację z Warszawą i Łodzią. Dodatkowym atutem domu jest odległość ok. 1,5 km (20 min. spacerkiem) od dworca PKP i PKS. Zapraszam na prezentację lokalu.

Duża witryna lokalu daje wiele możliwości reklamowania prowadzonej działalności. Wejście bezpośrednio z ulicy oraz duży ogólny parking będzie przyciągał potencjalnych klientów.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
826 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Szczepański
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
5 243 PLN
Skierniewice pow, Skierniewice gm, Skierniewice
 Cena:  199 000 PLN
 Powierzchnia:   50.7  m2
 Liczba pokoi:  4

Leszek Trębski

Kierownik biura