Sprzedaż, obiekt, Cieszyński, Ustroń gm, Ustroń

Numer zlecenia CEGY142
3 500 000 PLN 5 993 za m2
Powierzchnia:
584.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Pensjonat
Znajdź na mapie

Opis

Pensjonat położony jest w uzdrowiskowej miejscowości górskiej – Ustroń w województwie Śląskim.

Bezpośrednie sąsiedztwo słynnych "piramid" oraz domów wczasowych i hoteli np. Hotel Gołębiewski, Hotel Diament, Hotel Belweder.

W najbliższej okolicy znajduje się szeroki dostęp zarówno do specjalistycznej opieki medycznej (Śląskie Centrum Reumatologii-500m), jak i atrakcji turystycznych ( m.in. Leśny Park Niespodzianek, Pijalnia Wód). Z racji swoich uzdrowiskowych atrybutów miejscowość cieszy się dużą popularnością. Chętnie przyjeżdżają tam zarówno osoby w podeszłym wieku jak i młodzi ludzie wraz z całymi rodzinami.


Budynek usytuowany jest na południowo-wschodnim stoku Równicy, przy jednej z bocznych ulic prowadzącej przez miasto, z malowniczym widokiem na panoramę całego Ustronia oraz szczyty Beskidu Śląskiego.Budynek wybudowany w 2001 roku, z przeznaczeniem rehabilitacyjno-wypoczynkowym jest obiektem całorocznym, podpiwniczonym.

Dostępne są plany i wizualizacje rozbudowy pensjonatu na podziemny kompleks Centrum Spa i Odnowy Biologicznej.Dodatkowo pensjonat posiada wszelkie pozwolenia oraz spełnia wszystkie wymogi pozwalające na dostosowanie go pod kątem Domu Spokojnej Starości.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Obiekty w okolicy

#   Obiekt Odległość Spacerkiem w:
1 Urząd miasta/gminy
Ustroń 192 m 2 min
2 Restauracja
Pizzeria Capri 197 m 2 min
3 Bank
ING Bank Śląski Oddział w Ustroniu 245 m 3 min
4 Bankomat
ING 251 m 3 min
5 Urząd miasta/gminy
Ustron k Cieszyna 339 m 4 min
6 Restauracja
Hotel Olympic Ustroń 696 m 9 min

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
14 522 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Jarosław Tepling
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
83 239 PLN