Okazja inwestycyjna w Serocku.

Obiekt na sprzedaż, Legionowski, Serock gm, Serock

Numer zlecenia CEJI290
640 000 PLN 3 765 za m2
Powierzchnia:
170.0 m2
Liczba zabudowań:
3
Typ:

Opis

Nieruchomość zlokalizowana w centrum Serocka, pozwala na wiele zastosowań.

Obiekt składa się z dwóch trzypokojowych mieszkań, wraz z przynależnymi ogródkami oraz pomieszczenia usługowego, w którym uprzednio prowadzone były usługi weterynaryjne, a także pomieszczenia gospodarczego oraz garażu na trzy samochody. Z racji swojej specyfiki, po relatywnie tanim odświeżeniu doskonale nada się na trzy lokalowy budynek mieszkalny, siedzibę firmy, biuro lub sklep. Działka posiada powierzchnię prawie 700m2, zlokalizowana jest w centrum Serocka, w pobliżu znajduje się szkoła, sklepu, przychodnia medyczna, centrum sportowe, siłownia oraz plaża i rynek miejski.

Powyższa oferta daje możliwość zakupu 3 mieszkań w cenie jednego w Warszawie.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 972 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Legionowski, Serock gm, Serock
 Cena:  640 000 PLN
 Powierzchnia:   170.0  m2
 Liczba pokoi:  3

Paweł Sokulski

Kierownik biura