Obiekt na sprzedaż, Łódź, Widzew

Numer zlecenia CEKA442
2 750 000 PLN 736 za m2
Powierzchnia:
3 738.1 m2
Liczba zabudowań:
2
Typ:
Magazyn i biura

Opis

DO SPRZEDAŻY OBIEKT KOMERCYJNY IDEALNY POD PRODUKCJĘ I BIURA W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI W ŁODZI

Oferujemy do sprzedaży budynek produkcyjno-magazynowo-biurowy o całkowitej powierzchni 3738 m2 zlokalizowany w Łodzi w odległości ok. 3 km od ścisłego centrum z bardzo dobrą infrastrukturą. Obiekt jest usadowiony na działce inwestycyjnej o pow.1727 m2. Budynek czterokondygnacyjny składający się z części produkcyjno-magazynowej ( pow. 2912 m2) i części biurowej ( 826 m2) został wybudowany w latach 70 tych. W latach 2005-2006 była przeprowadzona modernizacja obiektu ( wymiana instalacji, c.o), zaś w latach 2008 -2010 została wyremontowana część biurowa. Część biurowa jest wynajęta i przynosi zysk zwrotu z inwestycji w wysokości ok. 8%.
Budynek wyposażony jest w instalację wodociągową , kanalizacyjną, grzewczą, wentylacyjną, grawitacyjną i mechaniczną, dźwig towarowy, energię elektryczną z zakładowej stacji transformatorowej, odgromową i teletechniczną.
Budynek posiada osobne wejścia do pomieszczeń biurowych i osobne do pomieszczeń produkcyjnych.

Solidny budynek pod produkcję, magazyny i biura w odległości ok. 3 km od ścisłego centrum Łodzi ze świetnym dojazdem i dostępem do komunikacji miejskiej. Część biurowa wynajęta i przynosząca zysk z inwestycji

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
11 410 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Łukasz Sadowski
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
65 933 PLN
Łódź, Widzew, Widzew
 Cena:  2 750 000 PLN
 Powierzchnia:   3 738.1  m2
 Liczba pokoi:  2

Monika Bączyk

Doradca ds. nieruchomości