Lokal na wynajem, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Kawęczynek

Numer zlecenia CEMO114
3 000 PLN
Powierzchnia:
40.0 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Stan techniczny nieruchomości:
Deweloperski
Struktura:
Rok budowy:
Stan:
Deweloperski

Opis

Pomieszczenie znajduje się na najniższej kondygnacji budynku mieszkalno-usługowego.

W budynku mieszkalno-usługowym 3 kondygnacyjnym, niepodpiwniczonym do wynajęcia lokal 40 mkw + hala 300 mkw. W budynku oddanym do użytkowania wszystkie instalacje rozprowadzone. Lokal pod dowolną działalność tzw "nieuciążliwą". Wszystkie media w budynku (energia elektryczna, ogrzewanie gazowe, woda miejska oraz kanalizacja).Wejście do lokalu możliwe z 3 stron budynku.
Istnieje możliwość umieszczenia logo lub nazwy firmy na budynku oraz tablicy przy bramie wjazdowej. Możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni i dostosowania do potrzeb prowadzonej działalności. Dobry dojazd samochodem, w pobliżu usytuowany przestanek autobusowy linii L14.


Lokal idealny na sklep lub mała produkcję z magazynowaniem. Dojazd samochodem do centrum Konstancina zajmuje 5 min.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Kawęczynek
 Cena:  3 000 PLN
 Powierzchnia:   40.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Anna Lubaszka

Doradca ds. nieruchomości