Obiekt na wynajem, Rzeszów

Numer zlecenia CETY190
20 500 PLN
Powierzchnia:
0.0 m2
Liczba zabudowań:
0
Typ:

Opis

RZESZÓW UL. WARSZAWSKA TRASA E9. WYSOKI STANDARD BUDYNKU przy głównej trasie wylotowej w kierunku Warszawy o pow. 570 m2 na działce o pow. 12a. możliwość wynajmu poszczególnych pięter.
3 kondygnacje

P: sala sprzedaży, 2 pom. biurowe, łazienka, kuchnia, holl, 2 garaże.
I piętro: przestronna sala konferencyjna, 4 pom. biurowe, pom. socjalne - kuchnia, łazienka z prysznicem i WC, holl.
II piętro: 6 pokoi, 3 kuchnie, 3 łazienki,holl.
Wys. pom. od 3,30 m- do 3,60 m
Wykończenie: parter - podłogi i ściany w granicie, I, II piętro podłoga terakota. Okna dżwiękoszczelne, rekuperatory na każdym piętrze. Parking z łatwym dostępem do budynku, 2 bramy wjazdowe, 4 wejścia do budynku. Parking całość w kostce brukowej na 60 samochodów. Teren ogrodzony. Zjazd z drogi głównej prawo i lewo skrętny. Całodobowa ochrona, system monitoringu, kamery video i bariery laserowe.Budynek ocieplony - 20cm styropian. Cena wynajmu całego budynku:18500 zł netto/mc. Wynajem poszczególnych pięter: I i II - W CENIE 4500 zł netto/mc .Parter + parking 600m2 na 40 samochodów 9500zł netto/mc.
Światłowód, złącze symetryczne, WiFi bezprzewodowe, okablowanie, serwerownia.
Na każdym piętrze piec gazowy dwufunkcyjny.

Piec z zasobnikiem, piece kondensacyjne. MOŻLIWOŚĆ WYNAJĘCIA W BIUROWCU POŁOWĘ PIĘTRA O POW. OK. 90M2 W CENIE 2300ZŁ NETTO/MC
PODANA CENA 1000ZŁ DOTYCZY WYNAJMU BIURA Z ZAPLECZEM O POWIERZCHNI 35M2.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu