Lokal handlowo -usługowy w ok. Teatru Powszechnego

Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Kamionek

Numer zlecenia CIGE607
14 280 PLN
Powierzchnia:
100.0 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1994

Opis

Lokal w doskonałej lokalizacji. Wykończenie/standard po usługach medycznych.

Kilka oddzielnych pomieszczeń z możliwością przebudowy, również na open space. Przy lokalu miejsca postojowe. Lokal tuż przy ciągu pieszych. Doskonale widoczna ew. reklama / szyld. Możliwość prowadzenia wszelkich usług, włącznie z gastronomią. Drzwi od frontu i od zaplecza. W lokalu 7 lat funkcjonowała klinika okulistyczna, która w związku z rozwojem przeniosła się do większego lokalu. Adaptacja w wysokim standardzie, idealna na usługi medyczne. Lokal gotowy do wynajmu na podobną działalność. Lokal jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKP Stadion, Stacji metra Stadion, Fabryki E. Wedel i Stadionu Narodowego.

Doskonałe położenie. Ciąg pieszych, widoczna reklama lub szyld, miejsca postojowe, przystanek autobusowy. Duże witryny, doświetlenie dziennym światłem.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Warszawa, Praga Południe, Kamionek
 Cena:  14 280 PLN
 Powierzchnia:   100.0  m2
 Liczba pokoi:  8

Małgorzata Jętczak (Gałązka)

Kierownik biura