Lokal na wynajem, Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna

Numer zlecenia CISY062
12 000 PLN
Powierzchnia:
120.0 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Rok budowy:
2007
Stan:
Wysoki standard

Opis

Lokal 124m2 z wejściem od frontu z dużymi witrynami i ogródkiem w centrum Konstancina.

Lokal położony w ścisłym centrum Konstancina na parterze w prestiżowym budynku. Powierzchnia idealna na każdą działalność a w szcególności na gastronomiczną, handlową, kawiarnię, salon fryzjerski, spa. Od wczesnych godzin do późnego wieczora można zaobserwować duży ruch pieszych. Lokal składa się z dużej sali, łazienki oraz recepcji w bardzo dobrym stanie technicznym. Wejście od frontu oraz dwie witryny czynią lokal jasnym i stanowią jednocześnie olbrzymią powierzchnię reklamową. Przed budynkiem szeroki chodnik, trawnik oraz parking. Istnieje możliwość wystawienia ogródka. W okolicy bardzo zielono, tereny spacerowe a jednocześnie wokół wiele osiedli mieszkaniowych oraz domów jednorodzinnych. Okolica dobrze skomunikowana, wygodny i szybki dojazd do Warszawy i Piaseczna.

Żeby w pełni poznać zalety tej nieruchomości serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Piaseczyński, Konstancin-Jeziorna gm, Konstancin-Jeziorna
 Cena:  12 000 PLN
 Powierzchnia:   120.0  m2
 Liczba pokoi:  2

Anna Mucha

Broker nieruchomości