Działka na sprzedaż, Wrocławski, Sobótka gm, Sobótka

Numer zlecenia COGY702
6 000 000 PLN 48 za m2
Powierzchnia:
124 555 m2
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Wymiary :
395x538

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Usługowa (u)
Miasto:
Sobótka
Lokalizacja:
Sobótka
Powierzchnia:
124 555 m2
Media:
Woda, Elektryczność, Kanalizacja,
Ogrodzenie::
Tymczasowe
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Malownicza działka usługowa pod lasem 12.5 ha w Sobótce

Na sprzedaż w całości działka wielkości 12,5 ha położona tuż pod lasem. Mieści się w urokliwej miejscowości turystycznej u podnóży Góry Ślęży. Do działki przylegają inne tereny tego samego właściciela co daje w sumie prawie 14 ha atrakcyjnego terenu. Kl gr 3-5. Aktualnie W MPZP podstawowe przeznaczenie działki na usługi z zakresu ochrony zdrowia, rekreacji lub turystyki.
Dopuszczalne przeznaczenie na obiekty i urządzenia publiczne, parkingi oraz zieleń,
Powierzchnie zabudowy budynków usługowych na poszczególnych działkach nie mogą przekroczyć 10% powierzchni działek, a łączna powierzchnia zabudowy dla każdego terenu nie może przekraczać 1000 m2. Jednakże jej przeznaczenie może zostać rozszerzone - złożono wniosek. Przyległe działki to MN i U - co daje dodatkowe możliwości i zróżnicowanie projektów. Jest to krańcowy teren przed lasem więc gwarancja, że nic innego w pobliżu nie powstanie. Ogromny teren tworzy piękną przestrzeń ze wspaniałymi widokami i świeżym powietrzem.

Sobótka to znana miejscowość turystyczna, w której cały czas brakuje hotelów z basenami, ośrodków wypoczynkowych, pola golfowego lub stadniny koni. Ośrodki z domkami pod wynajem cieszyły się polarnością nawet w czasie pandemii. Polecam dla inwestora. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
23 474 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
140 927 PLN
Wrocławski, Sobótka gm, Sobótka
 Cena:  6 000 000 PLN
 Powierzchnia:   124 555  m2

Izabela Żygadło

Ekspert ds. nieruchomości
Rating: 5 ?