Działka na sprzedaż, Ciechanowski, Glinojeck gm, Dukt

Numer zlecenia COJO584
393 000 PLN 15 za m2
Powierzchnia:
26 191 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
400/62, 36/30

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Dukt
Lokalizacja:
Dukt
Powierzchnia:
26 191 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Działki w m. Dukt to doskonała lokata kapitału. Doskonałe zastosowanie działek dla rolnictwa.

Ofertę stanowią 2 niezabudowane nieruchomości leśne. Położone są w miejscowości Dukt. Działki nie graniczą ze sobą. Działki porośnięte są częściowo drzewami. Działki położone są w bezpośredniej bliskości do drogi krajowej DK60 pomiędzy Glinojeckiem (5 km), a Ciechanowem (15 km). Nieruchomości położone są w cichej i spokojnej okolicy. Najbliższe placówki handlowo-usługowe. Działki nadają się na działalność rolniczą. Można uzupełnić działkę nasadą drzewostanu. Grunty położone są w cichej i spokojnej okolicy. Działki nadają się na działalność rolniczą lub jedna z nich pod budownictwo rodzinne. Wielkość działek to 26.191 m/2.

Zakup działek może stanowić doskonałą lokatę kapitału. Działki mają niewątpliwy walor dostępu do drogi publicznej (asfaltowej) i wykorzystana może być w celach biznesowych, rolniczych. Jedna z działek może być wykorzystana pod budowę domu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 688 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Zych
Ekspert kredytowy Credipass
Ciechanowski, Glinojeck gm, Dukt
 Cena:  393 000 PLN
 Powierzchnia:   26 191  m2

Jacek Głowacki

Kierownik biura