Usługi na sprzedaż, Chojnicki, Charzykowy

Numer zlecenia COKA980
2 450 000 PLN 2 275 za m2
Powierzchnia:
1 077.0 m2
Liczba pomieszczeń:
24
Przeznaczenie lokalu:
Dla gastronomii
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2018

Opis

Połączenie nowoczesności, funkcjonalności i dobrego smaku!
Kupujący nie płaci prowizji!!! Kompleks apartamentów, ogrzewana hala tenisowa, bar, zaplecze sanitarne, kuchenne, lobby, całość z możliwością nowej aranżacji i dostosowania do własnych potrzeb.
Charzykowy, to miejscowość turystyczna w powiecie chojnickim na Pomorzu. Jezioro Charzykowskie znajduje się w otulinie Parku Narodowego 'Bory Tucholskie'. Organizowane tu imprezy żeglarskie, regaty, festiwal szant, to tylko namiastka atrakcji, które przyciągają liczne rzesze amatorów wypoczynku i aktywności fizycznej.
Obiekt, który oferujemy usytuowany jest na ogrodzonej działce o pow. 3110m2. Od frontu, przy kameralnym stawie, znajduje się taras letni otoczony zielenią. Dla gości przygotowany jest parking. Dojechać można wygodną asfaltową drogą, komunikacją podmiejską, utwardzoną trasą rowerową.
Parter to pow. 273m2 z przeznaczeniem na gabinety lub biura, salę konferencyjną lub restaurację, z możliwością przebudowy i utworzenia większej powierzchni jednolitej. I piętro to 153,7m2, podzielone na hol i trzy komfortowe apartamenty z łazienkami i aneksami kuchennymi.
Hala tenisowa zajmuje 650m2, połączona z głównym gmachem, nowoczesna, ogrzewana, z możliwością niezależnego wynajmu. Całość to działający biznes z aktywną umową najmu i obsługą bookingu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
15 771 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Paulina Bilicka
Ekspert kredytowy Credipass
Chojnicki, Charzykowy
 Cena:  2 450 000 PLN
 Powierzchnia:   1 077.0  m2
 Liczba pomieszczeń:  24

Jerzy Prekop

Broker