Działka na sprzedaż, Lubelski, Niedrzwica Duża gm, Radawczyk

Numer zlecenia COLA393
20 000 PLN 99 za m2
Powierzchnia:
203 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
6x38

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Radawczyk
Lokalizacja:
Radawczyk
Powierzchnia:
203 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Trawa

Opis

Oferta działki położonej w spokojnej, malowniczej okolicy w miejscowości Radawczyk

NIeruchomość usytuowana jest w 1 linii zabudowy bezpośrednio przy drodze asfaltowej,przy drodze Radawczyk – Czółna. Działka w kształcie równoległoboku posiada wymiary 6x38m. Jej całkowita powierzchnia to 203m2.Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego gminy Niedrzwica Duża jest ujęta jako rolna jednak znajduje się obok innej działki , któa ma charakter działki budowlanej i zakup jej może zwiększyć posiadany areał. Media :Gaz, prąd ok 50 m na sąsiednich działkach. Wodociąg w planach Gminy. UWAGA !!!! W bazie Metrohouse znajdują się inne działki przylegające do oferowanej więc istnieje możliwość zakupu większego areału.

Lokalizacja prezentowanej działki pozwala na szybki dojazd do Lublina (około 15 minut). Niewątpliwą zaletą działki jest jej położenie w cichej i spokojnej okolicy w której sąsiedztwo stanowią gospodarstwa ,domy jednorodzinne, rzeka i las.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
78 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Olga Skowera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
1 327 PLN
Lubelski, Niedrzwica Duża gm, Radawczyk
 Cena:  20 000 PLN
 Powierzchnia:   203  m2

Krzysztof Złotucha

Kierownik biura