Lokal na sprzedaż, Lublin, Śródmieście

Numer zlecenia CONO191
950 000 PLN 8 838 za m2
Powierzchnia:
107.5 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Pustak
Rok budowy:
2014

Opis

Lokal z rabatem! Na aptekę, gabinet, kancelarię adwokacką, punkt obsługi Klienta. Blisko szpitali!

Zwolnienie z czynszu najmu! Za czas adaptacji nie płacisz!

Oferta nieruchomości do wynajmu i na sprzedaż!

Przestronny lokal typu open space w nowym budynku, do własnej aranżacji. Dostępny od zaraz! Lokal z dostępem z ulicy, z witrynami, aluminiową stolarką okienną, monitoringiem, alarmem, energią trójfazową. Wysokie sufity, kilka punktów kanalizacyjnych, drzwi od zaplecza. Dodatkowym atutem są dwie przynależne komórki, mogące stanowić dodatkową przestrzeń magazynową (3,34 m2 i 3,36 m2). Właściciel przewiduje dwumiesięczne zwolnienie z czynszu najmu! Za czas adaptacji nie płacisz! Lokal dostępny od zaraz!

Ze względu na położenie blisko Uniwersytetu Medycznego, jest to doskonała propozycja na usługi dla studentów (blisko nowy akademik UM), na gabinet lekarski, rehabilitacyjny, masażu lub na aptekę, salon fryzjerski lub salon piękności (brak w okolicy). Może też być dobrym miejscem do ulokowania kancelarii doradztwa prawnego. Gastronomia i sklepy spożywcze wykluczone!

Zapraszam na prezentację i do składania ofert!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
3 942 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Agnieszka Stawiarska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
24 921 PLN
Lublin, Śródmieście, Śródmieście
 Cena:  950 000 PLN
 Powierzchnia:   107.5  m2
 Liczba pokoi:  1

Sławomir Kłos

Broker nieruchomości
Rating: 4.5 ?