Obiekt na sprzedaż, Wałbrzyski, Walim gm, Zagórze Śląskie

Numer zlecenia CUBA553
2 000 000 PLN 8 143 za m2
Powierzchnia:
245.6 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Restauracja

Opis

Znany obiekt restauracyjny w Zagórzu Śląskim niedaleko Świdnicy i Wałbrzycha.

Na gruncie ponad 2,5 hektara położona jest restauracja wraz z częścią mieszkalną. Na terenie obiektu znajdują się wiaty i domki, dzięki czemu latem goście mogą spędzać czas wśród natury w otoczeni lasu i przy szumie rzeki.
Dla klientów jest do dyspozycji duży parking. Jest również przygotowany teren pod domki letniskowe.
Nieruchomość ma ogromny potencjał rozwoju. W prywatnym lesie z rzeką można stworzyć np. park linowy lub mini zoo. Jest to też idealne miejsce do organizowania imprez okolicznościowych.
Do restauracji licznie powracają stali klienci.
W najbliższej okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych: Zamek Grodno, Jezioro Bystrzyckie z zaporą wodną, Sztolnie w Walimiu, wyciągi narciarskie w Rzeczce i Sokolcu, liczne szlaki turystyczne. Miejsce jest atrakcyjne zarówno latem, jak i zimą.
Teren w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony jest pod zabudowę jednorodzinną, usługi oraz zalesienie.

Zjazd na teren obiektu odbywa się bezpośrednio z głównej drogi asfaltowej prowadzącej przez Zagórze.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
12 874 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Dariusz Wsułek
Ekspert kredytowy Credipass
Wałbrzyski, Walim gm, Zagórze Śląskie
 Cena:  2 000 000 PLN
 Powierzchnia:   245.6  m2
 Liczba pokoi:  1

Monika Pięta

Lider sprzedaży
Rating: 5 ?