Lokal na sprzedaż, Jelenia Góra pow, Jelenia Góra gm, Jelenia Góra

Numer zlecenia CUBE755
216 000 PLN   230 000 PLN   2 300 za m2
Powierzchnia:
93.9 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1930

Opis

Na sprzedaż lokal użytkowy 93,91 m2 w atrakcyjnej lokalizacji.

Oferta dotyczy lokalu użytkowego w atrakcyjnej lokalizacji jaką jest osiedle Park Sudecki. Lokal mieści się na parterze budynku wielorodzinnego i ma zapewniony bardzo dobry dojazd. Wszystkie instalacje są nowe, a nieruchomość jest jeszcze w trakcie remontu kilku pomieszczeń tak więc kupujący może jeszcze na obecną chwilę uzgodnić z właścicielem wykończenie wnętrza.

Wyjątkowym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja - w tej okolicy nie ma wielu przedsiębiorstw handlowo-usługowych lub usługowych takich jak gabinet lekarski, fryzjerski czy kosmetyczny. Warto pamiętać również o tym, że taki lokal mógłby być odwiedzany przez mieszkańców Osiedla Czarne, którzy często przejeżdżają tuż obok i nie musieliby odwiedzać centrum Jeleniej Góry - wystarczy dobry pomysł i reklama!

Polecam serdecznie i zapraszam na prezentację!

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
896 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Piotr Firlej
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
6 629 PLN
Jelenia Góra pow, Jelenia Góra gm, Jelenia Góra
 Cena:  216 000 PLN
 Powierzchnia:   93.9  m2
 Liczba pokoi:  7

Agnieszka Zwolińska

Kierownik biura