Mieszkanie na sprzedaż, Gdynia

Numer zlecenia CUCI848
1 PLN 0 za m2
Powierzchnia:
83.6 m2
Liczba pokoi:
4
Piętro:
2/3
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
2021
Stan:

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Mieszkanie
Miasto:
Gdynia
Ulica:
Powierzchnia:
83.6 m2
Piętro:
2/3
Pokoje:
4
Kuchnia:
Brak danych
Balkon:
Nie
Rodzaj własności:
Brak danych
Technologia budowy:
Mieszana
Wysokość czynszu:
Brak danych
Ogrzewanie:
Miejskie
Winda:
Tak
Widok:
Brak danych
Parking:
Brak danych
sprawdź szczegółowe parametry pomieszczeń >>>

Opis

Nowoczesne budynki osiedla położone są na urokliwych leśnych polankach, tworząc kameralne enklawy.

Modernistyczna architektura osiedla wyróżnia się w krajobrazie dzielnicy prostą formą oraz dominującą jasną kolorystyką elewacji. Elegancję architektury dopełniają elementy wykończeniowe elewacji wykonane z naturalnego drewna i szkła. W strefie wjazdowej osiedla wygląd budynków dodatkowo urozmaicają elewacje gabionowe.
Osiedle na całej swojej długości sąsiaduje z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, na którym od strony osiedla padają promienie południowego słońca. Usytuowanie budynków umożliwia mieszkańcom czerpanie z walorów lokalizacji, a duże okna i przestronne balkony oraz tarasy zapewniają kojący widok na otaczającą zieleń.
Na osiedlu powstanie teren rekreacyjny ze zbiornikiem retencyjnym oraz placem zabaw. Wzdłuż ściany lasu przebiegać będzie ścieżka rekreacyjna domykająca teren osiedla. Natomiast rozbudowa sieci ścieżek pieszo-rowerowych w TPK w sąsiedztwie Polanek zachęca do aktywnego wypoczynku i korzystania z uroków okolicy.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Daniel Orlikowski
Ekspert kredytowy Gold Finance
Gdynia
 Cena:  1 PLN
 Powierzchnia:   83.6  m2
 Liczba pokoi:  4

Jan Dominiewski

Kierownik biura