Lokal na wynajem, Warszawa, Śródmieście, powiśle

Numer zlecenia CUNA080
2 199 PLN
Powierzchnia:
33.8 m2
Liczba pomieszczeń:
2
Piętro:
4/6
Struktura:
Rok budowy:
1905
Stan:
Normalny

Opis

Pokoje biurowe "do wejścia" - różne powierzchnie !

Na przykład - pokój 33,84 m2 ; powierzchnia biurowa wynosi ok. 30 m2 plus aneks socjalny z bieżącą wodą. W biurze klimatyzacja, urządzenia do podłączenia projektora i ekranu. Możliwośc wynajmu z meblami - do uzgodnienia.
Czynsz najmu : 65 PLN/ m2 plus koszty eksploatacyne w wysokości 19,90 pln/m2. Cena do negocjacji - w zalezności od deklarowanego okresu najmu. Pomieszczenia przyjemne, czyste, do wejścia. Toalety wspólne, na korytarzu.

Doskonała lokalizacja na biuro, na niewielką szkołe jezykową, na gabinety. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Wszystkie środki komunikacji miejskiej w zasiegu reki. Do czynszu najmu należy doliczyc VAT. Zapraszam do obejrzenia.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Śródmieście, Powiśle
 Cena:  2 199 PLN
 Powierzchnia:   33.8  m2
 Liczba pokoi:  2

Michał Banasikowski

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?