Złoża "Szczytno", teren pod kopalnię kruszywa

Działka na sprzedaż, Płoński, Załuski gm, Szczytno

Numer zlecenia CUNE266
10 500 000 PLN   16 100 000 PLN   70 za m2
Powierzchnia:
150 000 m2
Przeznaczenie:
Rolna
Wymiary :
300x200

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Rolna
Miasto:
Szczytno
Lokalizacja:
Szczytno
Powierzchnia:
150 000 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Bez ogrodzenia
Dojazd:
Droga asfaltowa osiedlowa
Zagospodarowanie:
Bez zagospodarowania

Opis

Złoża udokumentowane na 15 ha gruntu w gminie Załuski, z bezpośrednim zjazdem z trasy S7,

Oferta rzadka, dla inwestorów. Zbadany geologicznie teren w gminie Załuski o pow. 15 ha, położony 20 km od Modlina, z przeznaczeniem pod powierzchniową eksploatację kopalin, zawierający udokumentowane badaniami geologicznymi złoża kruszywa kopalnego, szacowane na ponad 2 mln ton. Jednak można się spodziewać złoża znacznie bogatszego. Według przeprowadzonych badań, kruszywo naturalne, znajdujące się na oferowanym terenie, może być szczególnie przydatne dla potrzeb budownictwa i drogownictwa, do budowy nasypów drogowych. Po odsianiu z kruszywa frakcji żwirowej pow. 2 mm. oraz odpłukaniu nadmiaru pyłów mineralnych można uzyskać piasek do zapraw budowlanych i betonu. Piasek w stanie rodzimym spełnia wymogi Polskiej Normy jakościowej. Oczekiwana cena za 1 tonę złoża wynosi 7 zł. Wedle obecnych cen stanowi ona 1/3 wartości kruszywa wydobytego i sprzedawanego na potrzeby budowy dróg. PZP Gminy zmieniony z myślą o kopalni.
Doskonały dostęp do terenu - bezpośrednio z trasy S7.

W wyniku eksploatacji złoża "Szczytno" powstaną zbiorniki wodne, mogące przyczynić się do utworzenia w przyszłości obiektów rekreacyjnych, jak kąpieliska, łowiska, a także zabudowa jednorodzinna w pobliżu terenów rekreacyjnych.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
71 813 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Wioletta Kornet
Ekspert kredytowy Credipass
Płoński, Załuski gm, Szczytno
 Cena:  10 500 000 PLN
 Powierzchnia:   150 000  m2
 Liczba pokoi:  0

Grażyna Niegowska

Agent nieruchomości
Rating: 5 ?