Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa

Numer zlecenia CUWI408
6 500 PLN
Powierzchnia:
95.4 m2
Liczba pomieszczeń:
7
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Rok budowy:
1937
Stan:
Normalny

Opis

Kameralna, uwielbiana przez Warszawiaków dzielnica, klimatyczna i dogodna lokalizacja

Zadbana, blisko 100-metrowa powierzchnia na Saskiej Kępie, gotowa na przyjęcie nowych najemców.
4 pokoje biurowe, kuchnia, łazienka, przestronny hall. Kameralna nieruchomość, pięknie zagospodarowany ogród, monitorowany teren- to gwarancja komfortu i prywatności.
Kuchnia i łazienka w pełni wyposażone, pomieszczenia biurowe odmalowane, bez mebli. Lokale usługowe, sklepy, restauracje w sąsiedztwie. Dogodny dojazd komunikacją miejską, miejsca parkingowe na ulicy, bardzo ugodowi właściciele.
Podana cena jest cenę brutto i zawiera wysokość najmu, czynsz, ogrzewanie i opłatę za wodę. Dodatkowo płatne jedynie multimedia, energia i nadwyżka za śmieci.
Powierzchnia dla 8-10 osób, dla spokojnych najemców, właściciele mieszkają na miejscu. Możliwość korzystania z szybkiego internetu, 70 zł/msc.
Jednomiesięczna kaucja, okres najmu minimum 2 lata.
Zapraszam na prezentację!

Saska Kępa- połączenie bliskości Centrum z historią. Część miasta silnie wpisana w kulturę Warszawy. Uwielbiana przez artystów i mieszkańców, doceniona przez Marylę Rodowicz, pachnąca szalonym, zielonym bzem.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Południe, Saska Kępa
 Cena:  6 500 PLN
 Powierzchnia:   95.4  m2
 Liczba pokoi:  7

Wiktoria Jankowska

Doradca ds. nieruchomości