Stacja benzynowa na sprzedaż, Cieszyński, Ustroń

Numer zlecenia CYGE740
10 950 000 PLN 54 750 za m2
Powierzchnia:
200.0 m2
Liczba pokoi:
0
Piętro:
/0
Struktura:
Mieszana
Rok budowy:
Stan:

Opis

Stacja zlokalizowana obok niedawno otwartej restauracji McDonald's. W ofercie sprzedaży nowowybudowana, jeszcze nieotwarta stacja paliw, zlokalizowana w miejscowości Ustroń. Stacja znajduje się w sąsiedztwie niedawno otwartej restauracji McDonald's.
Obiekt wybudowany został wg najnowocześniejszych technologii, znajduje się na działce o łącznej pow. 4574 m2 tuż przy ruchliwej trasie (droga wojewódzka 941).
Zgodnie z planem koncepcyjnym miasta, stacja znajduje się w kompleksie komercyjnych obiektów budowlanych, które są w aktualnej budowie i których obecność będzie potęgować ruch w tej lokalizacji.
Zapraszam do kontaktu.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
0 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Rafał Koziara
Ekspert kredytowy Credipass
Cieszyński, Ustroń
 Cena:  10 950 000 PLN
 Powierzchnia:   200.0  m2
 Liczba pokoi:  0

Anna Nurczyńska

Agent