Lokal na wynajem, Warszawa, Bielany, Radiowo

Numer zlecenia CYGO290
3 906 PLN
Powierzchnia:
60.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2019

Opis

Lokal 60m2 - budynek wolnostojący przy ruchliwej ulicy na Bielanach na usługi, sklep, hurtownię.

Lokal 60m2, piętrowy budynek, klimatyzowany budynek przy ruchliwej ulicy na Bielanach nadający się na usługi ,sklep, hurtownię.W okolicy osiedla segmentów, domy i bloki . Naprzeciwko sklep, sushi i szkołą językowa Budynek z 2019 roku, świeżo odnowiony po ostatnim najemcy. Całość nieruchomości to 60 m2, na które składają się 34 m 2 parter i 26 m 2 piętro .
Na parterze wydzielona , zamknięta kuchnia i toaleta.
Na piętrze okna w dachu .
Budynek odświeżony posiada 4 własne miejsca postojowe dla klientów.Na podłodze terakota i panele. Bezpieczeństwo zapewniają antywłamaniowe drzwi i monitoring. Czynsz 3906 zł brutto plus media. Obowiązuje kaucja w wysokości 3 miesięcznego czynszu.

Jeśli chcesz prowadzić mały biznes na Bielanach jak usługi, biuro księgowe, małą hurtownię to to jest miejsca właśnie dla ciebie. Bliskość infrastruktury miejskiej, komunikacji zapewnia komfort prowadzenia firmy w tym miejscu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Bielany, Radiowo
 Cena:  3 906 PLN
 Powierzchnia:   60.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Dorota Domaszewska

Doradca ds. nieruchomości