Lokal na sprzedaż, Warszawa pow, Warszawa gm, Warszawa

Numer zlecenia CYJO053
5 400 000 PLN 7 256 za m2
Powierzchnia:
744.2 m2
Liczba pomieszczeń:
5
Piętro:
Parter/1
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1990
Stan:
Normalny

Opis

Doskonała nieruchomość pod rodzinny biznes. Ponad 600 m 2 powierzchni handlowo- magazynowej oraz dom mieszkalny, usytuowany z dala od ruchliwej drogi.

Dwa pawilony handlowe o powierzchni łącznej ponad 300 m 2, oraz wysoka na 5 m hala magazynowa z kompleksem biurowym o powierzchni tez ponad 300 m 2. Całość położona przy Al. Jerozolimskich, doskonale wyeksponowane miejsce na handel, usługi itp. Powierzchnia działki to 3200 m 2. Na posesji, w głębi z dala od ruchliwej ulicy usytuowany jest dom wolno stojący. Wokół domu rosną piękne stare drzewa. Wjazd do domu jest od małej , cichej uliczki. Całość stanowi idealny kompleks handlowy, lub pod rodzinny biznes.Możliwość adaptacji i modyfikacji pomieszczeń, w zależności od specyfiki branży i rodzaju działalności.

Doskonałe miejsce na rodzinny biznes. Położony przy ruchliwej ulicy. Handlowe miejsce ze względu na doskonałą ekspozycję witryn sklepowych. Dom mieszkalny na posesji, ale odsunięty od ruchliwej ulicy.Posiada osobny wjazd.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
22 405 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Tomasz Libera
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
127 082 PLN