Obiekt na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, Klecina

Numer zlecenia CYWU116
3 900 000 PLN 5 437 za m2
Powierzchnia:
717.3 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:
Biurowiec

Opis

Samodzielny budynek w pełni przygotowany do eksploatacji w prestiżowej okolicy z bazą parkingową.

Budynek zlokalizowany we Wrocławiu/Klecinie o pow. 850 m2 na działce o pow 983 m2 uzbrojonej w przyłącza wody, kanalizacji, elektryczne oraz gazowe.
Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego w sposób elastyczny dopuszcza wiele możliwości przeznaczenia obiektu jak i terenu.
Rozplanowanie pomieszczeń wewnątrz budynku umożliwia wyznaczenie odrębnych lokali pod wynajem dla wielu podmiotów gospodarczych. Odrębna klatka schodowa w budynku pozwala zachować bezkolizyjną komunikację z poszczególnymi piętrami. Wewnętrzne instalacje elektryczno-internetowe umożliwiają prowadzenie e-biznesu stacjonarnego - budynek obecnie posiada własną serwerownie. Pomieszczenia również można przekształcić w mikro apartamenty co zadowoli zwolenników turystyki i hotelarstwa. Bliskość Parku klecińskiego i rzeki Ślęzy podnosi walory rekreacyjne tego miejsca. W pobliżu komunikacja MPK i pętla tramwajowa
Teren ogrodzony w obrębie nieruchomości został utwardzony i przeznaczony na miejsca parkingowe.

Wysoki standard wykończenia budynku wewnątrz jak i na zewnątrz dają poczucie lekkości bryły. Nowoczesne instalacje będące na wyposażeniu obiektu umożliwiają elastyczne dostosowanie obiektu do indywidualnej formy prowadzonego biznesu.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
16 181 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Tomasz Hamera
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
92 469 PLN
Wrocław, Krzyki, Klecina
 Cena:  3 900 000 PLN
 Powierzchnia:   717.3  m2
 Liczba pokoi:  1

Artur Kupis

Doradca ds. nieruchomości