Lokal na wynajem, Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ

Numer zlecenia CYZO173
18 000 PLN
Powierzchnia:
364.0 m2
Liczba pomieszczeń:
4
Piętro:
Parter/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
Stan:
Normalny

Opis

Mam do zaoferowania nieruchomość zlokalizowaną w samym centrum Nowego Targu.

Jeżeli szukasz lokalu pod własną działalność gospodarczą lub planujesz wynajmować powierzchnie ta lokalizacja powinna Cię zainteresować. Znakomita lokalizacja sprawia, że ta 3 poziomowa nieruchomość nadaję się znakomicie pod działalność usługo-handlową. Dzięki niezależnej klatce schodowej można w niej prowadzić kilka różnych działalności lub wykorzystać ją w całości. Idealna pod m. in.: laboratorium, gabinety, szkołę, przedszkole, fitness i wiele innych. Tylko od Ciebie i twojego architekta zależeć będzie jak ją zaaranżujesz. Duże powierzchnie dają naprawdę wiele możliwości. Budynek po remoncie w 1995r, posiada wszystkie potrzebne instalacje. Dodatkowy atut to znajdujące się powyżej dwupoziomowe mieszkanie (oddzielna oferta w sprzedaży łączonej), które może posłużyć bezpośrednio właścicielom lub jako mieszkanie służbowe. Dodatkowym atutem będzie z pewnością zgrabnie urządzony ogród.

W najbliższym sąsiedztwie powstaje piętrowy parking Twoi klienci nie będą mieli najmniejszego problemu z zaparkowaniem samochodu.
Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych, nieruchomość godna uwagi.


Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Nowotarski, Nowy Targ gm, Nowy Targ
 Cena:  18 000 PLN
 Powierzchnia:   364.0  m2
 Liczba pokoi:  4

Konrad Adamczyk

Kierownik biura