Działka na sprzedaż, Grodziski, Milanówek gm, Milanówek

Numer zlecenia DAFU247
1 495 000 PLN 268 za m2
Powierzchnia:
5 583.0 m2
Przeznaczenie:
Wymiary :
182,55X30,45

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Miasto:
Milanówek
Lokalizacja:
Milanówek
Powierzchnia:
5 583.0 m2
Media:
Nie
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga polna
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Atrakcyjna działka w Milanówku- Mieście Ogrodzie.
Działka może poszczycić się bardzo dobra lokalizacją. W sąsiedztwie znajduję się zespół szkół gimnazjalnych nr 1, Kościół, pizzerie. W odległości 1 km powstaje "Galeria Milanówek", trochę dalej możemy zagościć w sklepach w Galerii Brwinów ( około 2 km).Działka idealna zarówno dla osób prywatnych, inwestorów jak i dla deweloperów. Dodatkowym atu


Atrakcyjna działka w Milanówku- Mieście Ogrodzie.
Działka może poszczycić się bardzo dobra lokalizacją. W sąsiedztwie znajduję się zespół szkół gimnazjalnych nr 1, Kościół, pizzerie. W odległości 1 km powstaje "Galeria Milanówek", trochę dalej możemy zagościć w sklepach w Galerii Brwinów ( około 2 km).Działka idealna zarówno dla osób prywatnych, inwestorów jak i dla deweloperów. Dodatkowym atutem jest fakt że powiat grodziski dynamicznie się rozwija- w 2015 roku ma zostać oddany do użytku publicznego największy park rozrywki w tej części Europy, który zapewnia nam nie tylko wspaniałą rozrywkę i odpoczynek od dnia codziennego, ale stwarza nawet do 3000 miejsc pracy w różnych sektorach.
Gorąco polecam!!!!


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
5 849 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Marek Zych
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
37 284 PLN