Obiekt na wynajem, Strzyżowski, Strzyżów gm, Godowa

Numer zlecenia DAGE335
25 PLN
Powierzchnia:
260.0 m2
Liczba zabudowań:
1
Typ:

Opis

Oferuję na wynajem budynek o powierzchni użytkowej około 260 m2 w bliskiej okolicy Strzyżowa

Powierzchnia użytkowa budynku wynosi około 260 m2. W skład tej powierzchni wchodzą dwie kondygnacje z odrębnymi wejściami. Na poziomie parteru znajduje się 4 pomieszczenia o łącznej powierzchni 128 m2. Na piętrze znajduje się 3 pomieszczenia o powierzchni około 142 m2 (w tym jedno około 100 m2). Budynek przykryty jest nowym dachem z poszyciem z blachy trapezowej. Przed budynkiem znajduje się parking dostępny dla klientów mieszczący około 12 samochodów. Budynek dostępny jest do wynajmu w całości bądź też odrębnie każde z pomieszczeń w nim.

Jeżeli zainteresowany jesteś wynajmem budynku w całości lub też części istnieje taka możliwość. Ze względu że budynek wymaga remontu istnieje możliwość przygotowania budynku (tzn .wyremontowania) pod konkretne wymagania klienta po wcześniejszym ustaleniu z właścicielem. Cena za wynajem do negocjacji

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Strzyżowski, Strzyżów gm, Godowa
 Cena:  25 PLN
 Powierzchnia:   260.0  m2
 Liczba pokoi:  1

Kamil Tomkowicz

Agent nieruchomości