Lokal na sprzedaż, Warszawa, Bemowo, Górce

Numer zlecenia DAGI547
670 000 PLN 8 302 za m2
Powierzchnia:
80.7 m2
Liczba pomieszczeń:
8
Stan techniczny nieruchomości:
Normalny
Struktura:
Pustak ceramiczny
Rok budowy:
1999
Stan:
Normalny

Opis

Przestronny lokal handlowo-usługowy z pełnym zapleczem sanitarnym do zagospodarowania od zaraz.

Lokal (własnościowy z KW) położony jest na strzeżonym osiedlu, zabezpieczony przez ochronę oraz osiedlowy monitoring. Ciekawy rozkład pomieszczeń o łącznej powierzchni 80,7 m2 daję ogromne pole do zagospodarowania tego miejsca najróżniejszymi pomysłami na własny biznes. Ogromnym atutem tego miejsca jest możliwość połączenia go z sąsiadującym lokalem posiadającym ciekawy rozkład pomieszczeń o pow. 82,9 m2, jedno z nich ma około 50 m2 (Nr zlecenia BAWO267). Zakup 2 lokali od tego samego właściciela może otworzyć drogę nie tylko do negocjacji cenowej, ale również na stworzenie czegoś z większym potencjałem dzięki wspaniałym walorom sąsiadujących lokali.
Lokale są dobrze skomunikowane dzięki bliskiej odległości głównego skrzyżowania Bemowa, ulic Powstańców Śląskich oraz Górczewskiej, zapewniającego dobry punkt przesiadkowy (szeroka gama autobusów oraz tramwai).

W bliskiej przyszłości (2022) planowane jest oddanie 2 stacji M2: Powstańców Śląskich ( przy Bemowo Ratusz). Dzięki temu dojazd do centrum oraz innych dzielnic Warszawy będzie szybki, prosty i przyjemny.
Zapraszam na prezentacje.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 780 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Marek Jackiewicz
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
17 943 PLN
Warszawa, Bemowo, Górce
 Cena:  670 000 PLN
 Powierzchnia:   80.7  m2
 Liczba pokoi:  8

Adrian Tkaczyk

Doradca ds. nieruchomości