Lokal na sprzedaż, Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka

Numer zlecenia DAHA630
1 595 000 PLN 4 527 za m2
Powierzchnia:
352.3 m2
Liczba pomieszczeń:
3
Piętro:
1/2
Struktura:
Cegła
Rok budowy:
1971
Stan:
Do odnowienia

Opis

Atrakcyjna nieruchomość pod inwestycję, centralna część miasta Ostrołęki

Ofertą sprzedaży są 2 lokale o łącznej powierzchni 352,3 m2, usytuowany na I i II piętrze w budynku II piętrowym (trzy kondygnacyjnym). Nieruchomość znajduje się przy ulicy Kilińskiego 42.
Na metraż nieruchomości składają się:
*Lokal niemieszkalny-użytkowy nr. 1h o powierzchni 92 m2 (I piętro).
*Lokal niemieszkalny-użytkowy nr. 2 o powierzchni 260,3 m2 (Ip. 161,4 m2 i IIp. 98,9 m2) Do lokalu nr 2 przynależy również piwnica 19,8 m2.
Lokale są w bardzo dobrym stanie technicznym, wykończenie przy zastosowaniu materiałów wysokiej jakości. Podwyższony standard.
Lokal nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, wejście do przedmiotowego budynku od strony ul. Kilińskiego oraz od strony podwórza dostępnego z ulicy Orzeszkowej.
Lokale usługowe wyposażone są w instalację energii elektrycznej, wodną, kanalizacyjną, centralne ogrzewanie, gazową, klimatyzację, system alarmowy. Ciepła woda i centralne ogrzewanie z sieci gazowej.

Cena podana w ogłoszeniu jest ceną NETTO.

Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
6 618 PLN / miesiąc
30 lat

Twój ekspert kredytowy
Anita Olszewska
Ekspert kredytowy Gold Finance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
39 530 PLN
Ostrołęka pow, Ostrołęka gm, Ostrołęka
 Cena:  1 595 000 PLN
 Powierzchnia:   352.3  m2
 Liczba pokoi:  3

Karol Kuczyński

Kierownik biura