Lokal na wynajem, Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga

Numer zlecenia DAHE110
10 045 PLN
Powierzchnia:
83.7 m2
Liczba pomieszczeń:
1
Przeznaczenie lokalu:
Sklep
Struktura:
Rok budowy:
2020

Opis

Szukasz lokalu na swój biznes i chcesz prowadzić działalność w doskonałym punkcie?

Przedstawiam ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 83,70 m 2 , który znajduje się tuż przy metrze, na jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic kulturalnych Stolicy Warszawskiej Pradze Północ.
Stare praskie kamienice i opuszczone fabryki dostają nowe życie. Ich przestrzeń transformowana jest w galerie, centra sztuki, pracownie autorskie oraz nowe lokale rozrywkowe i gastronomiczne.
Obok inwestycji znajduje się stacja metra, która jeszcze bardziej usprawnia komunikację z centrum Warszawy.
Lokal w stanie deweloperskim znajduje się na parterze w ciągu handlowo- usługowym, ma duże witryny i bezpośrednie wejście z ulicy.
Lokal jest znakomitą inwestycja zapewniająca wysoki standard i spełniający wszelkie oczekiwania najbardziej wymagających klientów .
Ze względu na atrakcyjną lokalizację lokal idealnie nadaje się na sklep, restaurację, kawiarnię, cukiernię, przychodnię lekarską
Cena najmu 10 050 zł netto/mc + opłaty administracyjne

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga
 Cena:  10 045 PLN
 Powierzchnia:   83.7  m2
 Liczba pokoi:  1

Elżbieta Apelska

Broker nieruchomości
Rating: 5 ?