Działka na sprzedaż, Poznań, Ławica

Numer zlecenia DAJY299
751 680 PLN 290 za m2
Powierzchnia:
2 592.0 m2
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Wymiary :
45x57

Dane nieruchomości

Typ zlecenia:
Sprzedaż
Rodzaj nieruchomości:
Działka
Przeznaczenie:
Jednorodzinna (mn)
Miasto:
Poznań
Lokalizacja:
Ławica
Powierzchnia:
2 592.0 m2
Media:
Elektryczność,
Ogrodzenie::
Brak danych
Dojazd:
Droga asfaltowa cicha
Zagospodarowanie:
Brak danych

Opis

Piękna działka siedliskowa w sercu Poznania czeka na nowego wlaściciela. Do centrum 15 min a w zasięgu wzroku drzewa, ptaki, strumień Junikowski. Promocyjna cena metra dzialki to tylko 240zł. POLECAM

Działka zlokalizowa na jest w 'Zachodnio-południowym klinie zieleni' Poznania w otoczeniu rezydencji, lasu, Strumyka Junikowskiego. Rozmaita zieleń i starodrzew sprawia niepowtarzalny, niemalże wiejski klimat ze śpiewem słowików, kumkaniem żab i odwiedzinami saren.
Droga dojazdowa asfaltowa, przy działce prąd ale o wode trzeba zadbać samodzielnie - wywiercić studnię. MPZP przewiduje tu zabudowe wylącznie mieszkaniowa jednorodzinną i ekologiczne oczyszczalnie ścieków. Powierzchnia zabudowy do 240 m2.
Proponowana dzialka ma 2592m i bardzo szeroki front - 45m

To propozycja dla ludzi, którzy chcą mieć blisko do miasta a jednocześnie lubią zaszyć sie w zaciszu zieleni aby nabrać sił i zdrowia.

Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

W pobliżu

Kredyt mieszkaniowy

Szacunkowa miesięczna rata kredytu:
2 941 PLN / miesiąc
30 lat

Twój analityk kredytowy
Kryspin Walentynowicz
Analityk kredytowy Metrofinance

Opłaty przy transakcji

Szacunkowe opłaty wyniosą:
19 978 PLN